Grupul REINVENT angajeaza: Specialist Resurse Umane, Lucrator Comercial.

Asteptam sa te cunoastem!

Daca  jobul cautat de tine este de unul dintre urmatoarele: Specialist Resurse Umane sau Lucrator Comercial, trimite-ne un CV la adresa: hr [at] reinventconsulting.ro

SPECIALIST RESURSE UMANE

Atributiile postului:

– cunoasterea foarte buna a legislatiei muncii în vigoare;
– introducerea/initializarea sau actualizarea bazei de date a salariatilor firmei in softul Charisma;
– calculul salariilor inclusiv listarea statelor de plata;
– evidenta lunara a fondului de salarii realizat si a numarului de salariati pe societate, categorii de personal, obiective, puncte de lucru;
– operarea în sistemul de salarizarea a tuturor modificarilor ce apar (încadrari, desfaceri de contracte individuale de munca, decizii incetare, adeverinte vechime, negocieri de salarii, etc.);
– evidenta prezentei la lucru a personalului de la sediul societatii si întocmirea formelor necesare pentru salarizare;
– urmarirea întocmirii corecte a pontajelor de catre cei desemnati;
– întocmirea pe calculator si editarea de adeverinte, actualizari norme, diverse formulare, tabele, adrese necesare în cadrul biroului si firmei;
– participa la procesele de recrutare si selectie pentru acoperirea posturilor vacante.

Cerintele postului:

– de preferat cunoasterea buna a softului Charisma;
– studii superioare in domniul socio – uman, juridice sau economice;
– cunoasterea pachetului MS Office (Word, Excel)
– abilitati reale de planificare, organizare si viteza de reactie; rezistenta la stres, capacitate de a analiza si sinteza a informatiilor.

LUCRATOR COMERCIAL

Responsabilitati:

– cunoaste toate produsele si caracteristicile acestora, fiind capabil sa informeze clientul despre acestea,
– ofera informatii detaliate despre marfa expusa,
– raspunde solicitarilor clientilor,
– impacheteaza produsele comandate de clienti,
– preia si pregateste comenzile telefonice ale clientilor,
– ofera consultanta clientilor in vederea achizitionarii produselor din magazin,
– informeaza clientii de schimbarile care au avut loc privind produsele.

Cerinte:

– calificare ca si lucrator comercial,
– experienta minima cu casa de marcat.

Alte detalii:
Magazinul de tip carmangerie Krut este amplasat in Piata Gorjului – Cartierul Militari si comercializeaza produsele noastre sub brandurile Peris si Krut

Trimite un CV la adresa: hr [at] reinventconsulting.ro

Pe aceeasi tema

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *