Iti cauti job? Angajam administrator de imobile.

Cautam un nou membru pentru echipa neaostra: Administrator Imobile.

Locatie: Bucuresti
Sediu: Splaiul Independentei nr. 273.

Canditatul ideal:
– comunicativ;
– abilitatea de a lucra in echipa;
– abilitatea de a lucra sub presiune;
– capacitate de organizare si prioritizare;
– minim studii medii;
– de preferat experienta in domeniu;

Responsabilitati:
– asigura activitatea societatii din  punct de vedere administrativ si logistic;
– planifica si asigura necesarul de materiale, produse alimentare si non-alimentare;
– se asigura de buna desfasurare a activitatii departamentului Logistica, cu respectarea prevederilor legale;
– tine evidenta obiectelor de inventar si propune casarea, scoaterea lor din uz;
– intermediaza relatia cu diverse institutii: banci, administratii financiare, posta, trezorerie, prin depunerea si/ sau ridicarea, de documente;
– plata facturi.

Rugam persoanele care vor sa aplice sa trimita un CV insotit de fotografie la adresa hr(at)reinventconsulting.ro

Atentie, in adresa de e-mail mentionata anterior, “(at)” inlocuieste simbolul “@” pentru a evita ca adresa de e-mail sa fie indexata automat de roboti pentru spam-uri. In trimiterea e-mail-ului se va folosi, evident, @ in loc de (at).
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi chemati.

Pe aceeasi tema