Angajam Web Developer!

Brandul Reinvent Consulting, sub care comunica Grupul de firme Reinvent, cu o prezenta insemnata pe piata de servicii de consultanta comerciala si financiar-contabila din România, este recunoscut pentru solutii si implementari de proiecte de restructurare a societatilor comerciale aflate in dificultate, management pentru proiecte, auditari financiare si consultanta fiscala. Gama solutiilor este completata cu servicii de evidenta contabila, inregistrari la O.S.I.M., precum si cu operatiuni la Registrul Comertului si gazduiri ale sediilor sociale de societati comerciale – segment in care ocupam, in ultimii ani, o pozitie de top in randul jucatorilor de pe piata. Principiul care ne conduce este reprezentat de exigenta auto-asumata de a contribui in mod determinant la succesul in afaceri al clientilor nostri.

Pentru echipa de la sediul nostru central angajam web developer.
Candidatul ideal:

– bune abilitati de comunicare, relationare si prezentare,
– gandire critica,
– rezistenta la stres,
– persoana sociabila,
– echilibru emotional,
– integritate,
– eficienta profesionala,
– experienta in domeniu.
Descrierea jobului:

– dezvoltare si intretinere site-uri/aplicatii web,
– prelucrare imagini,
– creare logo-uri, antete,
– proiectarea structurii aplicatiilor web,
– transformare layout pagini web in HTML/PHP/CSS/JavaScript,
– upload site-uri pe serverele de hosting,
– administrarea site-urilor, conform specificatiilor clientilor sau cerintelor managementului superior,
– testarea produselor create.

Cv-urile se trimit pe adresa:  hr(at)reinventconsulting(punct)ro

Da share la acest articol!

Pe aceeasi tema