Posturi vacante la Reinvent Consulting

Reinvent angajeaza

Esti o persoana aflata la inceput de drum, responsabila, pasionata de unul din domeniile juridic sau contabilitate? Avem un post de secretara. Doresti sa te angajezi?

Candidata ideala are studii superioare, experienta de minimum 6 luni, cunostinte de limba engleza, voce si aspect placut, opereaza cu usurinta cu pachetul Microsoft Office si cu Internet Explorer, are capacitate de decizie, organizare, analiza si sinteza, are abilitati excelente de comunicare orala si in scris, este o fire caracterizata de punctualitate, promptitudine, seriozitate, bun simt, amabilitate, are capacitatea de a rezolva situatii neprevazute, are tinuta ireprosabila, are capacitatea de a dezvolta si finaliza un proiect, respecta deadline-urile si are disponibilitate pentru program prelungit.

Persoanele care doresc sa aplice pot trimite CV-ul la adresa hr @ reinventconsulting . ro

Asteptam candidaturile pana pe 28 Februarie!

Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata cu posibilitatea promovarii in cadrul companiei.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate.
Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

De asemenea, avem disponibile doua posturi de consultant juridic.

Responsabilitati:

    • Ofera consultanta juridica clientilor
    • Se ocupa de completarea formularelor, dosarelor, cererilor etc
    • Verifica dosarele intocmite, asigurand corectitudinea informatiilor

Competente:

    • Studii superioare in domeniul juridic
    • Persoana dinamica, rezistenta la stres
    • Capacitate de negociere
    • Capacitate de a rezolva situatii neprevazute
    • Executarea la termen a sarcinilor trasate
    • Disponibilitate pentru program prelungit

Rugam doritorii sa trimita CV-urile la adresa: hr(at)reinventconsulting(punct)ro pana la data de 14.03.2015

Pe aceeasi tema