Head Rebels WC iGS RD obřačky závodní lyže obří slalom Super-G 188cm | Aukro

Obří slalom lyžařů zvládl v těžkých podmínkách nejlépe favorit Odermatt.  Krýzl dojel devatenáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Obří slalom lyžařů zvládl v těžkých podmínkách nejlépe favorit Odermatt. Krýzl dojel devatenáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Program Ledecké na ZOH: Kdy jede sjezd, Super-G a alpskou kombinaci? -  Sport.cz
Program Ledecké na ZOH: Kdy jede sjezd, Super-G a alpskou kombinaci? - Sport.cz

RS GS - Lyže pro obří slalom | Sporten.cz - sjezdovky, běžky

Chorvat Zubčič vyhrál obří slalom Světového poháru - Sport.cz

Jak vybrat závodní lyže - Ski a Bike Centrum Radotín

Obří slalom SP v Aspenu ovládla Gutová před Bremovou - Sport.cz

Obří slalom v Kranjske Goře vyhrál Odermatt, Krýzl nepostoupil | Alpské  lyžování
Obří slalom v Kranjske Goře vyhrál Odermatt, Krýzl nepostoupil | Alpské lyžování

Slovákům nepřeje počasí. Zrušili obří slalom v Jasné | Týden.cz

SP v alpském lyžování Kranjska Gora【2021/22】⛷️ INFO, LIVESTREAM |  BetArena.cz
SP v alpském lyžování Kranjska Gora【2021/22】⛷️ INFO, LIVESTREAM | BetArena.cz

ČTK - Závod SP v sjezdovém lyžování: obří slalom žen, 8. března 2019 ve  Špindlerově Mlýně. Sara Hectorová ze Švédska po pádu v prvním kole. FOTO:  ČTK/Radek Petrášek | Facebook
ČTK - Závod SP v sjezdovém lyžování: obří slalom žen, 8. března 2019 ve Špindlerově Mlýně. Sara Hectorová ze Švédska po pádu v prvním kole. FOTO: ČTK/Radek Petrášek | Facebook

Lyžování: Lienz obří Slalom - Stock redakční Foto © ESPA # 29221269

Krýzl byl v Adelbodenu čtrnáctý a zajel nejlepší obří slalom kariéry -  Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz
Krýzl byl v Adelbodenu čtrnáctý a zajel nejlepší obří slalom kariéry - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Obří slalom v Lienzu vyhrála Shiffrinová, sjezd mužů ovládl Paris - Sport.cz

Hectorová odolala ataku soupeřek a druhý kariérní triumf zapsala v obřím  slalomu v Courchevelu – ČT sport – Česká televize
Hectorová odolala ataku soupeřek a druhý kariérní triumf zapsala v obřím slalomu v Courchevelu – ČT sport – Česká televize

Obří slalom v Söldenu vyhrála na úvod SP lyžařek Shiffrinová |  ČeskéNoviny.cz
Obří slalom v Söldenu vyhrála na úvod SP lyžařek Shiffrinová | ČeskéNoviny.cz

Ledecká se posunula na 23. místo, obří slalom lyžařek vyhrála Schiffrinová  | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká se posunula na 23. místo, obří slalom lyžařek vyhrála Schiffrinová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Juniorské závodní lyže pro obří slalom Fischer RC4 Worldcup GS Jr. 130 |  LyzeLyze.cz
Juniorské závodní lyže pro obří slalom Fischer RC4 Worldcup GS Jr. 130 | LyzeLyze.cz

Lyžař Hirscher opanoval obří slalom ve francouzském Val d'Isere a slaví 60.  vítězství | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lyžař Hirscher opanoval obří slalom ve francouzském Val d'Isere a slaví 60. vítězství | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kristoffersen si podmanil víkend v Kranjské Goře, vyhrál i druhý obří slalom  – ČT sport – Česká televize
Kristoffersen si podmanil víkend v Kranjské Goře, vyhrál i druhý obří slalom – ČT sport – Česká televize

Prepáč jedlo vynález alpské lyžování světový pohár muži Zobraziť internet  časový rozvrh Rozlúčka
Prepáč jedlo vynález alpské lyžování světový pohár muži Zobraziť internet časový rozvrh Rozlúčka

Odermatt si zajistil glóbus za obří slalom. Dubovská dojela ve slalomu  šestnáctá - Aktuálně.cz
Odermatt si zajistil glóbus za obří slalom. Dubovská dojela ve slalomu šestnáctá - Aktuálně.cz

Hectorová vyhrála obří slalom. Obhájkyně zlata Shiffrinová vypadla, stejně  tak Sommerová – ČT sport – Česká televize
Hectorová vyhrála obří slalom. Obhájkyně zlata Shiffrinová vypadla, stejně tak Sommerová – ČT sport – Česká televize

MS v alpském lyžování 2021 | Těsný obří slalom! Gutová-Behramiová slaví na  MS druhé zlato o dvě setiny | iSport.cz
MS v alpském lyžování 2021 | Těsný obří slalom! Gutová-Behramiová slaví na MS druhé zlato o dvě setiny | iSport.cz